Автохімія та автокосметика

+38 (057) 781 64 46 / +38 (050) 24 004 24 / +38 (068) 085 42 85
Де купити

Мастило для ланцюгів 150, 400 мл

не стікає під час навантажень

Синтетичний мастильний засіб для приводних і конвеєрних ланцюгів, підшипників, зубчастих передач та інших чутливих до тертя деталей і механізмів. Ви купуєте мастило для ланцюгів Piton за низькою ціною, яке володіє високою в'язкістю за рахунок чого економічне в застосуванні: не стікає і не поширюється на сусідні деталі при будь-яких навантаженнях, тиску та інтенсивній експлуатації.

  • Глибоко проникає всередину, витісняє вологу, змащує і забезпечує надійний захист від руйнівної дії води, лугів, кислот.
  • Забезпечує безперебійну роботу механізмів у вологому і агресивному середовищі.
  • Консервує і оберігає від механічного зносу. Запобігає накопиченню відкладень.
  • Забезпечує плавну роботу механізмів. Обмежує експлуатаційний шум.
  • Діапазон робочих температур — від –30°C до +150°C.
  • Мастило призначене для комплексного обслуговування ланцюгів мотоциклів, скутерів, велосипедів, сільськогосподарської техніки, підйомних пристроїв, автомобілів, вертушок, направляючих, ковзних рейок, кулькових і роликових підшипників, зубчастих і черв’ячних передач, шарнірів, муфт, ланцюгів, сталевих канатів та інших типів з’єднань. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Послідовність застосування мастила для ланцюгів Piton:

  • Розмішати вміст балону, струшуючи його протягом 1-2 хв.
  • Тримати балон вертикально. З відстані 20-25 см рівномірно нанести мастило на внутрішній бік механізму. Ланцюги рекомендується обробляти з внутрішнього боку по всій їх довжині.
  • Через 5-10 хвилин механізм буде готовий до роботи.

Важливо!

Балон під тиском. Запобігайте потраплянню під сонцеве проміння. Не використовуйте й не зберігайте за t понад +50°C. Не розприскуйте поблизу відкритого полум’я. Використаний балон не проколюйте й не спалюйте. Обробку здійснюйте в умовах достатньої вентиляції. Використовуйте засоби захисту, уникаючи потрапляння в органи дихання й очі. Оберігайте від дітей! Тримайте мастило для ланцюгів Piton подалі від джерел вогню й тепла.

Об’єм 150, 400 мл

 

Мастило для ланцюгів 400мл PITON

or.jpg

Використання мастила для ланцюгів 400 мл PITON

Використання мастила для ланцюгів 400 мл PITON

Використання мастила для ланцюгів 400 мл PITON

Повернутися до каталогу товарів ТМ PITON