Автохімія та автокосметика

+38 (057) 781 64 46 / +38 (050) 24 004 24 / +38 (068) 085 42 85
Де купити

Силіконове мастило
150 мл, 320 мл

силікону більше на 35%

Ефективне морозостійке водовідштовхувальне мастило на ос-нові силікону. Екологічно чистий продукт, без запаху. Надійний захист від вологи, корозії, перепаду температури. Стійкий до температури від –40°C до +200°C. Силіконове мастило забезпечує ідеальне ковзання обробленим поверхням, запобігає замерзанню, полегшує монтаж і демонтаж, захищає від спрацювання й розтріскування. Наноситься на метал, пластик, ґуму, дерево, скло, вініл, забезпечує тривалий водостійкий захист. Надає обробленим поверхням сталого інтенсивного блиску. Ви можете купити силіконову змазку Piton за доступною ціною і застосовувати її для зовнішніх і внутрішніх робіт.
  • Завдяки своїм унікальним властивостям силіконове мастило Piton придатно для використовування як у побуті, так і в промисловості.
  • Для обробки різноманітних деталей автівок: молдинґів, пасів, ґумових ущільнювачів (захищає від розтріскування й запобігає примерзанню), дверних замків, направних склопідіймачів, акумуляторних дротів, усунення скрипів, відновлення пластикових деталей.
  • У побуті: для змащування дверних замків, меблів (петель, ручок, защіпок), елементів сантехніки, пральних машин, холодильників, віконних ґумових ущільнювачів, спортивного інвентарю (лижі, сноуборди, велосипеди, ролики, тренажери, обладнання для дайвінґу), комп’ютерних кулерів, забезпечення полегшення монтування й демонтування пластикових трубопроводів.
  • У промисловому виробництві: для змащування прес-форм у виробництві пластмасових і ґумових виробів.

Послідовність застосування силіконового мастила Piton:

  • Підготувати поверхню: очистити від бруду й пилу.
  • Обов’язково!

    Розмішати вміст балона, струшуючи його не менше, ніж 2–3 хв, — це забезпечить рівномірний шар покриття.
  • Тримати балон вертикально. Розпилювати силікон тонким шаром із відстані 25–30 см.
  • Поверхня придатна для експлуатації відразу після оброблення.

Увага!

Балон під тиском. Запобігайте потраплянню під сонцеве проміння. Не використовуйте й не зберігайте за температури понад +50°С. Не розприскуйте поблизу відкритого полум’я. Використаний балон Не проколюйте й Не спалюйте. Обов’язково використовуйте засоби захисту, уникаючи потрапляння в органи дихання й очі. Оберігайте від дітей! Тримайте балон за кімнатної температури подалі від джерел вогню й тепла.

Об’єм 150, 320 мл
  Силіконова змазка 150мл, 320мл PITON

or.jpg

Використання силіконової змазки 150мл, 320мл PITON

Використання силіконової змазки 150мл, 320мл PITON

Повернутися до каталогу товарів ТМ PITON