Автохімія та автокосметика

+38 (057) 781 64 46 / +38 (050) 24 004 24 / +38 (068) 085 42 85
Де купити

Очищувач карбюратора 400 мл

із потужним струменем

Ефективний засіб для очищення внутрішніх та зовнішніх поверхонь карбюратора, жиклерів, впускних клапанів, дроселів і дросельних затулок від нагару, вуглецевих відкладів, залишків мастила. Перешкоджає утворюванню нових відкладів. Надає можливість очистити карбюратор, не демонтуючи його. Очищувач карбюратора Piton відновлює оберти марноходу й працездатність електромагнітного клапана. Суттєво зменшує токсичність вихлопних газів. Полегшує запуск холодної автівки. Зліквідовує детонацію. Підвищує приємистість. Покращує тягу двигуна й оптимізує витрати палива. Містить речовини, що забезпечують змащення рухомих частин карбюратора. Для профілактики рекомендовано кількоразово очищувати протягом року. Потужне упорскування допомагає речовині якісно очистити прилад, потрапивши до найвіддаленіших і важкодоступних місць.

Послідовність застосування очищувача карбюратора Piton:

  • Обов’язково!

    Розмішати вміст балона, струшуючи його щонайменше 2–3 хв.
  • Вимкнути запалення, зняти кришку повітряного фільтра й обприскати карбюратор зовні.
  • Увімкнути двигун і, утримуючи важіль привода дросельної затулки, ретельно обприскати внутрішні поверхні карбюратора протягом півхвилини.
  • Зупинити двигун, повторити оброблення внутрішньої поверхні карбюратора. Максимальний результат ґарантовано, якщо речовина контактуватиме з поверхнею не менше, ніж 2–3 хв.
  • Увімкнути двигун, «прогазувати», не збільшуючи оберти понад 2000–2500 об/хв.
  • Якщо тяга не покращилась, повторити процедуру, починаючи від пункту № 3.
Один балон дозволяє виконати від 1 до 3-х оброблянь залежно від рівня забруднення.

Увага!

Балон під тиском. Запобігайте потраплянню очищувача карбюратора Piton під сонцеве проміння. Не працюйте й Не зберігайте за температури понад +50°C. Не розприскуйте поблизу відкритого полум’я. Використаний балон Не проколюйте й не спалюйте. Працюйте лише за приявности протягу чи примусової вентиляції. Обов’язково використовуйте засоби захисту, уникаючи потрапляння в органи дихання й очі. Оберігайте від дітей! Тримайте балон за кімнатної температури подалі від джерел вогню й тепла.

Об’єм  400 мл

  Очищувач карбюратора 400мл PITON

gol1.jpg

Застосування очищувача карбюратора Piton

Застосування очищувача карбюратора Piton

Застосування очищувача карбюратора Piton

Повернутися до каталогу товарів ТМ PITON