Автохімія та автокосметика

+38 (057) 781 64 46 / +38 (050) 24 004 24 / +38 (068) 085 42 85
Де купити

Очищувач інтер'єру 500 мл

зі знищувачем плям

Універсальний пінний очищувач інтер’єру Piton з антистатиком і знищувачем плям. Легко очищає поверхні від забруднень, видаляє сліди жиру, шоколаду, нікотину. Нейтралізує сторонні запахи. Поновлює зовнішній вигляд, освіжає колір і відновлює структуру оброблюваних поверхонь. Знімає статичну напругу. Не лишає розводів. Швидко сохне. Призначений для очищення й поновлення вінілових, тканинних (і велюрових також), пластикових, хромованих, скляних, дерев’яних поверхонь. Зазвичай використовують для очищення салону автівки: внутрішнього оббиття, сидінь, килимців, вікон, дзеркал, панелі приладів, молдинґів, бамперів, хромованих елементів декору. У побуті значно полегшує догляд за м’якими й корпусними меблями, килимовим покриттям, жалюзі.

Послідовність застосування очищувача інтер’єру Piton:

  • Підготувати поверхню до очищення, за потреби знепилити пилотягом.
  • Розмішати вміст балона, збовтуючи його щонайменше 2–3 хв.
  • Рівномірно розприскати очищувач на забруднену ділянку.
  • Важливо! Максимальний ефект ґарантовано за цілковитого контакту речовини з поверхнею щонайменше 3–5 хв.
  • М’яко натискуючи, видаліть очищувач чистою сухою серветкою чи губкою. Для видалення суттєвого забруднення слід використати м’яку щітку.
  • Покриття сидінь автівки й м’яких меблів по очищенні доцільно протерти вологою серветкою.

Примітка!

Певні барвники можуть бути чуттєвими до очищувача. Перед чищенням слід випробувати дію очищувача в непомітному місці й переконатись, що поверхня не змінює своїх властивостей.

Увага!

Балон під тиском. Запобігайте потраплянню під сонцеве проміння. Не працюйте й Не зберігайте за температури понад +50°C. Не розприскуйте поблизу відкритого полум’я. Використаний балон не проколюйте й не спалюйте. Працюйте лише за приявности протягу чи примусової вентиляції. Обов’язково використовуйте засоби захисту, уникаючи потрапляння в органи дихання й очі. Оберігайте від дітей! Тримайте очищувач інтер’єру Piton за кімнатної температури подалі від джерел вогню й тепла. Оптимальна температура балона й середовища під час роботи має бути від +15°C до +25°C.

Об’єм  500 мл

  Очищувач інтер'єру з ефектом виделення плям 500мл PITON

gol1.jpg

Застосування очищувача інтер'єру PITON

Застосування очищувача інтер'єру PITON

Повернутися до каталогу товарів ТМ PITON