Автохімія та автокосметика

+38 (057) 781 64 46 / +38 (050) 24 004 24 / +38 (068) 085 42 85
Де купити

Мовіль 500 мл, 750 мл

з натуральним воском

Надійне еластичне антикорозійне покриття на основі натурального воску. Спеціально розроблено для захисту внутрішніх порожнин кузова автівки (порогів, дверей, багажника, стійок, лонжеронів, підкапотного простору), а також колісних арок і днища. Глибоко проникає в пори, витісняє вологу, ізолює поверхню від проникнення водий кисню. Блокує осередки іржавіння, зупиняє подальший розвиток корозії. Мовіль Piton утворює еластичну плівку, стійку до атмосферних впливів і перепадів температур, що надійно захищає поверхні від руйнівного впливу вологи, солей, дорожніх реаґентів.

МОВІЛЬ покривають як фарбовані, так і нефарбовані металеві поверхні, оскільки він сумісний з усіма типами лакофарбових матеріалів. Під кришкою балона гнучка трубка з латунним наконечником, що допоможе потрапити засобові до внутрішніх порожнин закритих профілів. Оброблена поверхня придатна до експлуатації за 2 години.

Послідовність застосування Мовіля Piton:

  • Важливо!

    Ретельно підготувати поверхню до покриття Мовілем: очистити від бруду й іржі.
  • Обов’язково! Розмішати вміст балона, струшуючи його щонайменше 2–3 хв,— це ґарантує однорідний шар покриття й унеможливить забивання розприскувача. Працюючи, слід час від часу струшувати балон.
  • Відкриті пласкі поверхні покривати рівномірним шаром із відстані 25–30 см за допомогою звичайного розприскувача. Внутрішні порожнини закритих профілів обробляти Мовілем слід за допомогою трубки з латунним наконечником (див. карту сервісних отворів в інструкції автівки).
  • Важливо!

    Якщо вміст балона було використано не повністю, для подальшої роботи слід очистити клапан. Тому, переверніть балон розприскувачем донизу й, натиснувши, тримайте до знебарвлення струменя. Інакше Мовіль у клапані, засохнувши, перекриє отвір. Це унеможливить його подальше використання.

Увага!

Балон під тиском. Запобігайте потраплянню під сонцеве проміння. Не працюйте й не зберігайте за температури понад
+50°C. Не розприскуйте поблизу відкритого полум’я. Використаний балон не проколюйте й не спалюйте. Працюйте лише за приявности протягу чи примусової вентиляції.
Обов’язково використовуйте засоби захисту, уникаючи потрапляння в органи дихання й очі. Оберігайте від дітей! При покупці Мовіль від Piton за адекватною ціною слід пам'ятати, що зберігати його потрібно при кімнатній температурі вдалині від джерел вогню і тепла. Оптимальна температура балона й середовища під час роботи має бути від +10°C до +35°C .

Об’єм 500, 750 мл
  Мовіль з натуральним воском 500мл, 750мл PITON

red3.jpg

Обробка Мовіль PITON

Обробка Мовіль PITON

Обробка Мовіль PITON

Повернутися до каталогу товарів ТМ PITON