Автохімія та автокосметика

+38 (057) 781 64 46 / +38 (050) 24 004 24 / +38 (068) 085 42 85
Де купити

Універсальний клей 400 мл

надміцний

Суперконтактний безбарвний клей для швидкого і міцного склеювання різноманітних матеріалів у будь-яких поєднаннях: паперу, картону, дерева, тонкого шпону, пробки, натуральної та синтетичної шкіри, металу, текстилю, жорсткого пінополіуретану, гуми, пластикової плівки (крім ПВХ та поліетилену). Ви можете купити універсальний клей Piton за низькою ціною і застосовувати його для зовнішніх і внутрішніх робіт. Ця продукція Piton економічна у використанні. Не просочується крізь тканину. Має високу міцність склеювання. Зберігає еластичність під час експлуатації. Легко наноситься, проникає у вузькі і важкодоступні місця. Площа покриття залежно від склеюваних матеріалів - 1,5 - 2м2. Міцність на відрив 45 Н/см.

Використовується у промисловості та побуті, при моделюванні, укладанні покриттів для підлоги і кріпленні стельових покриттів, під час ремонту і обслуговування автомобілів, мотоциклів, велосипедів та ін. транспортних засобів.

Спосіб застосування універсальний клей Piton:

  • Розмішати вміст балона, струшуючи його протягом 2-3 хвилин.
  • Склеювані поверхні очистити, знежирити. Під час роботи уникати попадання вологи на вироби і в клей.
  • Тримати балон вертикально. З відстані 20-25 см рівномірно нанести клей на обидві поверхні. Періодично струшувати балон.
  • Через 15 хв з'єднати поверхні, максимально стискаючи їх протягом  10 хв.
  • При склеюванні пористих матеріалів рекомендується наносити клей лише на одну із склеюваних поверхонь і відразу з'єднувати їх, докладаючи максимального зусилля протягом 10 хв.
  • Надлишки клею видалити спиртовмісним розчином.
  • Склеєні поверхні готові до експлуатації через 24 години.
  • Важливо!

    Після закінчення робіт очистити клапан. Переверніть балон розпилювальною головкою вниз і здійснюйте розпилення до тих пір, поки не припиниться вихід клею із сопла.

Увага!

Не використовувати для склеювання PE, PP, тефлону і бітуму. Балон під тиском. Після використання балон не проколювати і не спалювати. Працювати у провітрюваних приміщеннях. Використовувати засоби захисту, уникаючи потрапляння в органи дихання й очі. Оберігайте від дітей! Тримайте універсальний клей Piton за кімнатної температури подалі від джерел вогню й тепла. Оптимальна температура балона й середовища під час роботи – +20-30ºС.

Об’єм 400 мл

  Універсальний суперміцний клей 400 мл PITON

gol1.jpg

Застосування універсального суперміцного клею PITON

Застосування універсального суперміцного клею PITON

Застосування універсального суперміцного клею PITON

Повернутися до каталогу товарів ТМ PITON