Автохімія та автокосметика

+38 (057) 781 64 46 / +38 (050) 24 004 24 / +38 (068) 085 42 85
Де купити

Швидкий старт 400 мл

для всіх типів двигунів

Ефективний засіб для швидкого запуску дизельних і бензинових двигунів при низьких температурах у зимовий період, в умовах високої вологості, при мокрих свічках запалювання, при низькому рівні заряду акумулятора, а також незадовільній якості палива.
Ви можете купити швидкий старт Piton за низькою ціною у нас і таким чином запобігти розрядку акумулятора, а також знизити спрацьовання двигуна. Унікальний склад забезпечує легкий запуск двигуна, не завдає шкоди турбокомпресору і двигуну. «Швидкий старт» незамінний при запуску двигунів, що
рідко використовуються. Безпечний для всіх типів двигунів легкових і вантажних автомобілів, мотоциклів, сільськогосподарської техніки.

Послідовність застосування швидкого старту Piton:

  • Упорснути засіб безпосередньо в повітряний фільтр або у всмоктуючу трубу.
  • Одразу запустити двигун. При запуску бензинових двигунів легко дати газ. При запуску дизельних двигунів завести двигун на повному газі без підігрівання.
  • Не обприскувати свічки запалювання і гарячі поверхні.
  • При дуже низьких температурах повторити оброблення через декілька секунд.

Примітка!

За допомогою іншої людини або дистанційного керування процес старту значно полегшується, оскільки можна запустити двигун вже під час упорскування засобу.

Увага!

Балон під тиском. Запобігайте потраплянню під сонцеве проміння. Не працюйте й не зберігайте за температури понад +50°C. Не розприскуйте поблизу відкритого полум’я. Використаний балон не проколюйте й не спалюйте. Працюйте лише за приявности протягу чи примусової вентиляції. Обов’язково використовуйте засоби захисту, уникаючи потрапляння в органи дихання й очі. Оберігайте від дітей! Тримайте швидкий старт Piton за кімнатної температури подалі від джерел вогню й тепла.

Об’єм  400 мл

  Швидкий старт для всіх типів двигунів 400мл PITON

siniy.jpg

Використання швидкого пуску двигуна PITON

Повернутися до каталогу товарів ТМ PITON