Автохімія та автокосметика

+38 (057) 781 64 46 / +38 (050) 24 004 24 / +38 (068) 085 42 85
Де купити

Бітумна мастика 500 мл

з антикорозійним захистом

Еластичне антикорозійне покриття на основі модифікованого бітуму. Ґарантує тривалий захист і шумоізоляцію. Утворює надійну удароміцну плівку стійку до абразивного впливу піску, ґравію, корозійного впливу води, солей та інших дорожніх реаґентів. Має надійну стійкість до атмосферних впливів і перепадів температур. Температурний діапазон складає від –40°C до +90°C. Купуючи бітумну мастику Piton за адекватною ціною у нас, ви отримуєте продукцію, яка характеризується високим ступенем адгезії і підвищеними показниками покриваності. Призначена для антикорозійного захисту днища, порогів, колісних арок автівок, автобусів, мотоциклів, сільськогосподарської техніки тощо. Використовують для гідроізолювання металевих і дерев’яних конструкцій. Площа покриття залежно від товщини шару складає 2,5–3,0м2. Час висихання від пилу 15–25 хв за температури +25°C. Покриття придатне до експлуатації за 24 години після обробки.

Послідовність застосування бітумної мастики Piton:

  • Підготувати поверхню до покривання: очистити від бруду й іржі, відшліфувати наждаковим папером, знежирити.
  • Обов’язково! Розмішати вміст балона, струшуючи його щонайменше 3–5 хв, — це ґарантує однорідний шар покриття й унеможливить забивання розприскувача. Працюючи, слід час від часу збовтувати балон.
  • Розприскувати мастику тонким шаром із відстані 25–30 см. Найліпший результат матимете, покривши поверхню 2–3 тонкими шарами мастики із проміжком 20 хв.
  • Мастику, що потрапила на лакофарбове покриття, слід змити, використовуючи очищувач бітумних плям.

Важливо!

Якщо вміст балона було використано не повністю, для подальшої роботи слід очистити клапан. Переверніть балон розприскувачем донизу й, натиснувши, тримайте до знебарвлення струменя. Інакше мастика в клапані засохнувши, перекриє отвір. Це унеможливить її подальше використання.

Увага!

Балон під тиском. Запобігайте потраплянню під сонцеве проміння. Не працюйте й не зберігайте за температури понад +50°C. Не розприскуйте поблизу відкритого полум’я. Використаний балон Не проколюйте й не спалюйте. Працюйте лише за приявности протягу чи примусової вентиляції. Обов’язково використовуйте засоби захисту, уникаючи потрапляння в органи дихання й очі. Оберігайте від дітей! Тримайте бітумну мастику Piton за кімнатної температури подалі від джерел вогню й тепла. Оптимальна температура балона й середовища під час роботи має бути від +15 до +25°C.

Об’єм 500 мл

  Бітумна мастика з антикорозійним захистом 500 мл PITON

red3.jpg

Використання бітумної мастики PITON

Використання бітумної мастики PITON

Повернутися до каталогу товарів ТМ PITON