Автохімія та автокосметика

+38 (057) 781 64 46 / +38 (050) 24 004 24 / +38 (068) 085 42 85
Де купити

Розморожувач "Антилід"
400 мл

для скла та замків

Ефективний засіб для миттєвого розморожування обледенілих поверхонь - скла, замків, петель, механізмів. Обережно видаляє лід з автомобільних шиб, дзеркал, фар, щіток двірників, замків та інших поверхонь. Розморожувач "Антилід" Piton швидко забезпечує водієві необхідний огляд і добру видимість. Купуючи розморожувач "Антилід" від Piton за адекватною ціною, ви запобігаєте повторному обмерзанню та конденсації. Він не утворює розводів й не залишає слідів.
Оберігає гуму – щітки двірників, віконні та дверні ущільнювачі, прокладки – від передчасного спрацювання. Завдяки потужному впорскуванню глибоко проникає в замки, петлі різних видів і конфігурацій, розморожуючи механізм усередині. Витісняє утворену вологу, захищає метал від корозії, перешкоджає замерзанню. У зимовий період широко застосовується в побуті, у сільськогосподарській, торговельній та виробничій сферах діяльності. Не містить етанолу. Не впливає на лакофарбове покриття. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.Послідовність застосування розморожувача "Антилід" Piton:
  • Розморожування скла. Розмішати вміст балона, струшуючи його 1-2 хв. З відстані 20-25 см рівномірно нанести «Антилід» на обледенілу поверхню. Видалити воду, що утворилася, двірниками або м’якою сухою тканиною.
  • Розморожування замків, петель та інших механізмів. Короткими натисненнями здійснити упорскування разморожувача в замочну щілину або інший обледенілий механізм. Через 1-2 хвилини замок піддасться ключу, а механізм буде готовий до роботи. За потреби повторити оброблювання.

Примітка!

При температурі нижче – 30°С і сильному обмерзанні рекомендується обробляти поверхні двічі з інтервалом 3-5 хвилин.

Увага!

Балон під тиском. Запобігайте потраплянню під сонцеве проміння. Не використовуйте й не зберігайте за температури понад +50°С. Не розприскуйте поблизу відкритого полум’я. Використаний балон не проколюйте й не спалюйте. Обробку здійснюйте в умовах достатньої вентиляції. Використовуйте засоби захисту, уникаючи потрапляння в органи дихання й очі. Оберігайте від дітей! Тримайте розморожувач "Антилід" Piton за кімнатної температури подалі від джерел вогню й тепла.

Об’єм  400 мл

  Розморожувач для скла та замків Антилід 400 мл PITON
siniy.jpg
Застосування розморожувача PITON


Застосування розморожувача PITON

Повернутися до каталогу товарів ТМ PITON