Автохімія та автокосметика

+38 (057) 781 64 46 / +38 (050) 24 004 24 / +38 (068) 085 42 85
Де купити

Антиґравій 500 мл

з високополімерним каучуком

Еластичне антикорозійне покриття на основі високополімерного каучуку й синтетичних смол. Надійний захист від ударів каміння, абразивного впливу бруду, піску, бензину, мастил, води й солі. Вирізняється стійкістю до перепадів температур. У нас ви можете купити Антигравій Piton за низькою ціною, який характеризується високим ступенем адгезії. Має високий ступінь адгезії та повищені показники покривності. Забарвлюють будь-яким видом лакофарбових матеріалів.
 • Використовують для обробки кузова автівки — порогів, спойлерів, колісних арок, передніх і задніх фартухів, нижньої частини дверей та інших деталей. Суттєво утривалює термін придатности кузова.
 • Площа покриття залежно від товщини шару складає 2,5–3 м2.
 • Час остаточного висихання 2 години за температури +20°C.
 • Колір кришки приблизно збігається з кольором «антиґравію» в балоні.

Послідовність застосування Антиґравія Piton:

 • Підготувати поверхню: відчистити від бруду й іржі, відшліфувати наждаковим папером, знежирити.
 • Обов’язково!

  Розмішати вміст балона, струшуючи його щонайменше 3–5 хв, — це ґарантує однорідний шар покриття й унеможливить забивання розприскувача. Працюючи, слід час від часу струшувати балон.
 • Виконати спробне розприскування.
 • Тримати балон вертикально. Розприскувати «антиґравій» тонким шаром із відстані 25–30 см. Оптимальний результат матимете, поклавши на поверхню 2–3 тонких шара з інтервалом 5 хв.
 • Фарбувати оброблені «антиґравієм» поверхні слід не раніше, ніж за 4–5 годин.

Важливо!

Якщо вміст балона було використано не повністю, для подальшої роботи слід очистити клапан. Переверніть балон розприскувачем донизу й, натиснувши, тримайте до знебарвлення струменя. Інакше «антиґравій» у клапані засохнувши, перекриє отвір. Це унеможливить його подальше використання.

Увага!

Балон під тиском. Запобігайте потраплянню під сонцеве проміння. Не використовуйте й не зберігайте за температури понад +50°C. Не розприскуйте поблизу відкритого полум’я. Використаний балон не проколюйте й не спалюйте. Розпилюйте «антиґравій» лише за приявности протягу чи примусової вентиляції. Обов’язково використовуйте засоби захисту, уникаючи потрапляння в органи дихання й очі. Оберігайте від дітей! Тримайте Антиґравій Piton за кімнатної температури подалі від джерел вогню й тепла. Оптимальна температура балона й середовища під час роботи має бути від +15°C до +30°C.

Кольори: білий, сірий, чорний.Об’єм  500 мл

  Антигравій з високополімерним каучуком 500мл PITON
red3.jpg

Застосування антигравія PITON

Застосування антигравія PITON

Повернутися до каталогу товарів ТМ PITON